«

»

Lis 25 1991

20-letnia chórzystka – Miss Wrocławia (Rok 1992)

Słowo Polskie Wrocław, 25 listopada 1991 roku.

Czy Monika Zwolska pójdzie w ślady Agnieszki? Wczoraj w sali konferencyjnej naszej redakcji odbyły się zamknięte eliminacje do wyborów Miss Dolnego Śląska’92.
Jury pod przewodnictwem Miss International’91 Agnieszki Kotlarskiej, zakwalifikowało do finału Miss Dolnego Śląska’92, który odbędzie się w piątek, 29 bm. w hotelu Wrocław – 13 dziewcząt – osiem wrocławianek, dwie lubinianki, dwie oławianki i mieszkankę Złotoryi.

Miss Wrocławia’92 została 20-letnia chórzystka Teatru Muzycznego Monika Zwolska. Jej wymiary – wzrost 174 cm, biust – 86 cm, talia – 63 cm i biodra – 91 cm. Pannę Monikę do udziału w wyborach zachęciły koleżanki z Teatru Muzycznego. Jest ona absolwentką Liceum Włókienniczo-Odieżowego i pragnie zostać studentką szkoły teatralnej. Naszemu reporterowi powiedziała, że bardzo cieszy się ze zdobytego tytułu, choć do tej pory nie była entuzjastką tego typu imprez. Miss Wrocławia’92 otrzymała piękny tort, ufundowany przez znanego wrocławskiego cukiernika Wincentego Wolaka, a wykonany przez jego córki Agnieszkę i Wiolettę. Ponadto od firmy Adrian grającego psa-maskotkę, 1000-elementowe wielkie puzzle i bezpłatne karnety do solarium i gabinetu kosmetycznego przy ul. Wejherowskiej.

Jury wybrało też wczoraj spośród kilkunastu młodych dziewcząt 3 kandydatki do tytułu Miss Dolnego Śląska’92. Werdykt zapadnie również w piątek, 29 bm. w hotelu Wrocław. O karnety wstępu na ten koncert pytać trzeba bezpośrednio w hotelu. (mg)